ZRÓWNOWAŻONY
ROZWÓJ

Pod osłoną wzniosłych haseł troski o planetę i ludzkość globaliści realizują diaboliczny plan zniewolenia całego społeczeństwa. Poznaj kolejne etapy oraz szczegóły ich działań, aby móc przeciwdziałać i bronić własnej wolności!

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Czytaj więcej.

Odbierz swój BEZPŁATNY ebook

“Zrównoważony rozwój. Zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia” – to nowa publikacja, która odpowiada na olbrzymią potrzebę budzenia świadomości Polaków w temacie, który po cichu zdobywa kolejne obszary naszego państwa – naszego bezpieczeństwa i wolności.

Agnieszka Stelmach, autorka ebooka, w systematyczny sposób rozkłada na czynniki pierwsze problem pochodu globalistów przez instytucje państwowe i europejskie. Nowoczesne plany pseudo-ekologiczne, bezwarunkowy dochód podstawowy i wielkie programy socjalne, depopulacja i czwarta rewolucja przemysłowa to wszystko narzędzia konieczne do realizacji ich misternego planu.

Autorka ukazuje również negatywną rolę współczesnej, franciszkowej retoryki w nauczaniu Kościoła oraz zaangażowanie papieża w realizację Agendy 2030.

Co możemy zrobić, żeby zrzucić z siebie niesłuszne poczucie winy i nie przyjmować nakładanych przez globalistów kajdan?